loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

3. listopad 2014

PubCamp - E-commerce v zahraničí

pubcamp-9-2014-introPubCamp po delší době, v jiném místě než obvyklý bar Sesterna. Jeli jsme do Geekárny. A nebyla to vůbec špatná volba, bylo tam na sebe víc vidět, líp se mi tam fotilo a kdyby bylo téma náhodou nezajímavé, mají tam spoustu společenských her. Ale nic není tak růžové jak by se mohlo na první pohled zdát. Ano, ani tady nemají jahodové knedlíky!

celý článek

5. červen 2014

PubCamp - Obsahová strategie

pubcamp-6-2014-introTak ambivalentní pocity jsem z pubcampu ještě neměl. After párty se sice protáhla až do ranních hodin, přišlo spousta známých které jsem rád viděl, ale ten obsah, ten tam nějak nebyl. Hostem byla Marie Grafová, která si do páru přivedla ještě Lucku Palkoskovou, která má prý tak vyjímečný titul na vizitce, že se s ním honosí asi jen tři lidi v Čechách a já ho okamžitě zapomněl. Původní radost, že bude tedy ještě víc informací a víc dámského osazenstva, vystřídalo rozčarování ve chvíli, kdy holky otevřely pusu.

celý článek

4. duben 2014

PubCamp - SEO donekonečna a ještě dál

pubcamp-04-2014-introPrvní pubcamp v roce 2014 s podtitulkem SEO donekonečna a ještě dál, sliboval zajímavé povídání. Zvlášť když na hosta Martina Kolčabu směřovala od začátku spousta naprosto netématických dotazů. Martin se totiž nedávno stal majitelem obytného vozu a začíná experimentovat s prací na cestách. Otázka na jejíž odpověd se těšilo asi nejvíc zůčastněných: "Jak se v obytném vozu souloží!". I to se dozvíte na dalších řádcích!

celý článek

23. listopad 2013

PubCamp - Webová analytika

pubcamp-analytika-introListopadový pubcamp byl na téma webové analytiky. Trochu nezvykle jsme se opravdu celý čas drželi tématu a jistě za to mohly i přednášející schopnosti hosta včera, kterým byl Roman Appeltauer, stratég analytického oddělení H1.cz.

celý článek

25. říjen 2013

PubCamp - Web Copywriting

pubcamp-copywriting-introTak tohle byl opravdu výborný pubcamp, naposledy jsem takhle pobavil na legendárním linkbuilding pubcampu. Téma tak na první pohled nevypadalo, ale kombinace odbíhání od tématu, dobrá nálada a závěrečný "workshop" spustily takovou smršť zabijáckých hlášek, že jsem to skoro nestíhal zapisovat.

celý článek

Strana 1 z 3