loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

26. září 2013

PubCamp - Email marketing s troškou (copy)vrtění

pubcamp-newslettery-introVybaven dobrou náladou a hlavně fotoaparátem, vyrazil jsem na další pubcamp s tématem email marketingu. Pubcamp narvaný chvíli po vyhlášení s dlouhým zástupem čekatelů na volné místo sliboval přínosný zážitek, navíc s asi zatím největší účastí něžného pohlaví.

celý článek

16. kvě 2013

PubCamp - Inbound

pubcamp-inbound-introKvětnovým tématem pubcampu byl Inbound. To je takový trendy buzzword o kterém spousta lidí chce vědět co znamená, aby po vysvětlení řekla: "Aha, tak to už děláme dávno, jen jsme tomu tak neříkali".

celý článek

19. duben 2013

PubCamp - PPC

Pubcamp-PPC-introČtvrtý letošní pubcamp s tématem PPC nebyl vůbec o PPC. To by nebylo ještě to nejhorší, ale navíc skončil bez afterparty, což už je opravdu neodpustitelné. Že se za takový výsledek Filip stydí a schovává se za tablet je tak zcela pochopitelné.

celý článek

27. březen 2013

PubCamp - Sociální média

pubcamp-socialni-site-introPubcamp na téma sociálních sítí, potažmo sociálních médií mi přišel zatím asi nejméně zajímavý z těch na kterých jsem doposud byl. Dokonce jsem se občas celkem nudil a to na téhle akci nebývá zvykem. Celkem mi přišlo jako by se víc řešilo definování pojmů, tedy názvosloví než konkrétní problematika.

celý článek

21. únor 2013

PubCamp na téma Affiliate

pubcamp-affiliate-introTak báječné téma mě hodně zajímalo a já ho prakticky prošvihl. Jednak jsem se na pořadníku pro pozdní přihlášení nedostal na řadu. Což by mě tak nevadilo, stejně většinou všichni nedorazí a místečko někde v koutku by se jistě našlo.

celý článek