Podnikání

Pohoda-a-chyba-v-souhrnnem-hlaseniSkoro tři roky pravidelně se ženou upozorňujeme Stormware, že jejich ekonomický a informační systém Pohoda má chybu v souhrnném hlášení. Skoro tři roky čekáme, kdy konečně tu drobnost opraví, protože z programátorského hlediska je něco takového na pár minut a mě to otravuje při každém pravidelném odesílání DPH a Souhrnného hlášení přes EPO. Až mě ta ignorace natolik otráví, že o tom napíšu.

monetizace-wwwZáverečný díl miniseriálu o monetizaci webového obsahu povím něco o způsobu měření výnosů, jakým způsobem je vhodné výnosy optimalizovat a pokusím se poradit i něco praktického z praxe.

monetizace-wwwV druhém dílu o monetizaci webových stránek si povíme o tom kdy začít o monetizaci uvažovat. Podle toho v jaké fázi webové stránky jsou a jaké druhy monetizace máme vlastně na výběr.

monetizace-wwwV prvním dílu krátkého seriálu si povíme něco o formách webového obsahu a rozdílných pohledech na jejich monetizaci. Už z dotazníku ohledně témat pubcampu, na základě kterého tento seriál vzniká, bylo vidět jisté stereotypy ve smýšlení co obvykle považujeme za webový obsah, který lze monetizovat.

osvc-materskaSystém státní správy je nepřeberný kopec "zábavných" překvapení. Ale chápu to, je to "trest" za to, že jako muž a ještě k tomu podnikatel mám tu drzost nastoupit na peněžitou pomoc v mateřství, zkráceně PPM.

Důležitá aktualizace seznamu toho, co je potřeba uvnitř článku!

Podkategorie