loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

21. únor 2013

Monetizace obsahu www - 3. díl - Zvyšování výnosu

monetizace-wwwZáverečný díl miniseriálu o monetizaci webového obsahu povím něco o způsobu měření výnosů, jakým způsobem je vhodné výnosy optimalizovat a pokusím se poradit i něco praktického z praxe.

celý článek

29. leden 2013

Monetizace obsahu www - 2. díl - Způsoby monetizace

monetizace-wwwV druhém dílu o monetizaci webových stránek si povíme o tom kdy začít o monetizaci uvažovat. Podle toho v jaké fázi webové stránky jsou a jaké druhy monetizace máme vlastně na výběr.

celý článek

22. leden 2013

Monetizace obsahu www - 1. díl - Formy webového obsahu

monetizace-wwwV prvním dílu krátkého seriálu si povíme něco o formách webového obsahu a rozdílných pohledech na jejich monetizaci. Už z dotazníku ohledně témat pubcampu, na základě kterého tento seriál vzniká, bylo vidět jisté stereotypy ve smýšlení co obvykle považujeme za webový obsah, který lze monetizovat.

celý článek

1. srpen 2012

Adsense - převod na nový systém plateb

google_adsense_novy_system_platebGoogle zahájil převod majitelů českých AdSense účtú na nový platební systém. To s sebou nese kromě změny výpisů z Eur na Kč, také pozastavení plateb. V článku se dozvíte jak na to pěkně krok za krokem.

celý článek

28. březen 2012

AdSense Partner Day - Praha

Google-AdSense-Partner-DayDnes jsem se zúčastnil prvního partnerského dne AdSense v Praze a České republice vůbec. Celé setkání bylo formou prezentací od klíčových lidí na AdSense a souvisejícími produkty s možností individuální konzultace a optimalizace reklamních ploch.

celý článek

Strana 1 z 2