loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

4. kvě 2014

Z deníku otce: Rybičky plavou

rybicky-plavou-introMusí to z posledních zápisků vypadat, jako že to není poslední dobou s prckem žádná zábava. Chyba lávky. O legraci je stále postaráno.

celý článek

4. kvě 2014

Z deníku otce: Hopsa hejsa do Brandejsa

hopsa-hejsa-do-brandejsa-introPraha 8 přichystala pro děti zábavu na "největším pískovišťi", což měly být hry a zábava ve zdejším beachvolejbalovém klubu. Kryté haly plné písku s nanesenými skluzavkami, skákacím hradem a spousty další zábavy. Tam jsme nemohli chybět.

celý článek

4. kvě 2014

Z deníku otce: Jaro volá vyndej kola

jaro-vola-vyndej-kola-introUdělalo se krásné jarní počasí, tedy ne že by nebylo jarní počasí prakticky celou zimu, ale tentokrát už to odpovídá i roční době a protože slovy Staníkova oblíbeného kresleného seriálu "Fíku ty jsi ale otylý", se už začíná častovat i tatínek, nedá se nic dělat, musím začít sportovat.

celý článek

3. kvě 2014

Z deníku otce: Návrat z hor

navrat-z-hor-introHurá pro Staníka, už se nám po tom týdnu přeci jen docela stýká. Takže ráno vyrážíme pro toho našeho lumpíka. To jsem zvědav jestli se nám vrhne kolem krku, nebo jestli bude dělat, že jsme mu vlastně vůbec nechyběli.

celý článek

15. duben 2014

Z deníku otce: Na týden bez rodičů

na-tyden-bez-rodicu-introJakoby nestačilo, že jen chvíli pustím pantofle z dohledu, už si semnou hrají na schovávanou. Stačí si jich nevšímat, třeba přes noc a ráno už můžu hledat kam je Staník, vstávající o moc dřív než rodiče, zase zašantročil. No tak si ten lump usmyslel, že největší zábava je mi do nich vlézt a chodit v nich po pokoji.

celý článek

12. duben 2014

Z deníku otce: Dětský pokojíček

detsky-pokojik-introJe tu důležitá Staníkova životní etapa. Konečně má vlastní pokojíček. Ano, ano z jeho pokojíku konečně přestalo být skladiště dočasně odložených věcí a tak jsme se mohli pustit do vybudování jeho vlastní místnosti.

celý článek