loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

4. červenec 2012

Z deníku otce: Zodpovědnost přichází

den-prvniDnes 5.7.2012 se nám narodil syn a s rodičovstvím přichází velká zodpovědnost.  Člověk se musí začít chovat dospěle a rozumně.

celý článek

16. červen 2012

Charouz offroad day 2012

Charouz-Offroad-Day_intro Když mi před týdnem přišlo pozvání od firmy Charouz na testování offroad vozů a SUV, bylo mi jasné, že pokud to jen trochu půjde, nemůžu si to nechat ujít. Vyzkoušet si různá terénní auta s instruktorem bylo velké lákadlo.

celý článek

14. červen 2012

Jak připevnit miminkovník na Chariot CX

chariot_cx_smallZ trochu netypického soudku než tu obvykle píšu. Ještě se nám to škvrně ani nenarodilo a nám začínají veselé zážitky. Chceme vozit mimino s sebou na brusle i na procházky a pro malé tvorečky se do těhle vozítek musí dávat speciální vložka. Miminkovník se jí říká. Je od 0-10 měsíců a mimču je v něm ve vozítku jako v bavlnce.

celý článek

12. červen 2012

Malí daňci - Dančata 2012

dancata-cerven-intro Po loňském focení říje v dančí oboře jsme se domlouvali s majitelem obory na focení čerstvě narozených mláďat. Původně to vypadalo, že nebudu moct jet, protože daňci měli podobný termín jako máme my s očekáváním potomka. Všechno ale nakonec dobře dopadlo, protože daňkům vyšel termín dřív ;).

celý článek

31. kvě 2012

Black Tie nebo Black Hat SEO - reportáž

black-tie-nebo-black-hat-introPro internetové propagátory známá česká firma H1, zabývající se odborným poradenstvím a internetovým marketingem uspořádala znovu "Poslední středu". Pro ty co nevědí o co jde, tak poslední středu v měsíci, se uspořádá posezení/přednáška se známými osobnostmi internetového marketingu, kteří debatují na různá marketingová témata.

celý článek

30. kvě 2012

Canon Zoom 2012

canon-zoom-2012-intro Letošní fotografickou akci Canon Zoom jsem málem prošvihl. Vzpomněl jsem si, kolem půl 12 sedíce u počítače, že jsem chtěl vlastně být od 10 v Zoo. Naštěstí stačilo jen sednou do auta a něco po 12 začít s focením.

celý článek