loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

7. kvě 2012

České orchideje - květen 2012

ceske-orchideje-smallPodobně jako v loňském roce jsme se i letos vydali fotit volně rostoucí orchideje v Čechách. Bylo méně času než loni a některé orchideje už byly odkvetlé, takže jsme se vydali fotit dva druhy.

celý článek

27. duben 2012

Zápisky z linkbuilding PubCampu

pubcamp-04-2012Ve výborné společnosti a zábavě proběhl druhý link building PubCamp pořádaný Filipem Podstavcem. Prvního jsem se nemohl účastnit kvůli expedici na Helgoland, ale druhý byl tak dobrý, že jsem musel sepsat tyto zápisky jednak pro ty co se nemohli zůčastnit a pak pro ty co přišli a neměli tužku.

celý článek

24. duben 2012

Fotosoutěž Koktejl faktor 2012

KoktejlFaktor-2012Fotografie veverky a šneka s beruškou vyhráli v letošní fotosoutěži Koktejl Faktor 2012. Jedna fotografie v 2. soutěžním bloku v kategorii fauna & flóra, druhá pak ve 3. soutěžním bloku v kategorii makro.

 

celý článek

16. duben 2012

Výstava tropických motýlů - Fatamorgana 2012

fatamorgana2012

Každoroční výstava tropických motýlů ve skleníku Fata Morgána v botanické zahradě v Praze letos probíhá od 3.4. do 29.4. Jako každý rok, jde o živé exponáty proletující se mezi návštěvníky. Zajímavým zpestřením, které si nenechte ujít, je možnost vidět přímo líhnutí motýlů z kukel.

celý článek

28. březen 2012

AdSense Partner Day - Praha

Google-AdSense-Partner-DayDnes jsem se zúčastnil prvního partnerského dne AdSense v Praze a České republice vůbec. Celé setkání bylo formou prezentací od klíčových lidí na AdSense a souvisejícími produkty s možností individuální konzultace a optimalizace reklamních ploch.

celý článek

25. březen 2012

Focení dravců v arktických mrazech

dravci-v-arktickych-mrazech-uvodLetošní focení sov a dravců v Herálci se díky teplotním podmínkám změnilo ze zimního workshopu spíše zkouškou odolnosti fotografů a výdrže fototechniky. Focení se konalo v době kdy teploty klesly k arktickým hodnotám a přes noc klesla dokonce k -34°C.

celý článek