loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

31. srpen 2014

Letecký den v Chrudimi - srpen 2014

letecky-den-chrudim-introDelší dobu jsem si nebyl někde zafotit a protože náš malej lumpík má poslední dobou v oblibě letadla, byla účast na leteckém dni jasnou volbou. Šlo o výlet s rodinkou, takže žádná pruhované vesta s nápisem FOTO nebo PRESS a focení pěkně od ostatních diváků, často se Staníkem "na koníčka", abych měl ty podmínky trochu těžší.

Původní plán, půjdeme na hlavní program od 14 do 16.30 se nevydařil. Samozřejmě musel ten náš uličník spát až do 3. Když jsme konečně ze Slatiňan dorazili, tak po po krásném celodenním slunečném počasí dorazil mrak a jen co jsme zaplatili parkovné a dorazili k letištní ploše, začalo pršet. Kde máme pláštěnku a bundy? Doma přece! No ještě že tam byl pivní stan.

Jakmile se bouřka přehnala mohli jsme si vychutnat ten zbylý kousek programu, co nám s tím naším malým ospalcem zbyl. Tedy ukázku letecké skupiny Follow me, pár přeletů historických letadel a pak jen odlety a přílety letadel s vyhlídkovými lety. Staník na to nadšeně koukal, dokud nedostal polystyrenové házecí letadlo. To musel jít s maminkou pořádně provětrat, takže zatímco já si trénoval panning na přistávajících letadlech, oni si házeli kus za mnou až zaujali místního reportážního fotografa, který je u toho nafotil do článku pro Chrudimskou Lupu (úvodní fotka článku a pak ty s duhou).

 letecky-den-chrudim-06Tyhle letecké kombinace, bylo asi tak jediné, co jsme z hlavního programu stihli.

letecky-den-chrudim-09
Přistávání letadel je perfektní pro trénink panningu

letecky-den-chrudim-10
Dvojplošník v oblacích

letecky-den-chrudim-11
Po dešti se ukázala duha

letecky-den-chrudim-20
Starodávný dobyvatel nebes

letecky-den-chrudim-24
Ruské vojsko na dovolené s vojenskou technikou? Představuju si to spíš nějak takhle než jako výlet v moderních tancích.

letecky-den-chrudim-26
Odlet v záři slunce

Celá fotogalerie z leteckého dne v Chrudimi

{phocagallery view=category|categoryid=88|limitstart=0|limitcount=0}

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit