loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

25. říjen 2012

Dančí říje - první pokusy v roce 2012

danci-introPrvní pokus o focení letošní dančí říje se příliš nevydařil. Jednak bylo příliš tmavé počasí a navíc se Daňci drželi v takové vzdálenosti, že byli prakticky nefotitelní.

celý článek

18. říjen 2012

Podzimní procházka

podzimni-introNa dnešní procházku jsem si konečně vzal fotoaparát, abych se trochu procvičil ve focení a zkusil zachytit tu krásně barevnou podzimní atmosféru, která už se začíná objevovat.

celý článek

9. říjen 2012

Rallye Světlá nad Sázavou 2012

rallye-svetla-nad-sazavou-clanekLetos mi pozvání na závody a tréninky od Michala Kopáčka z Nakupka Rallye Teamu pořád nějak časově nevycházela. Vždycky už v té době bylo nějaké jiné focení, termín porodu našeho malého sviště nebo jiné nepřekonatelné překážky. Nakonec to ale přeci jen vyšlo na závěrečný závod letošní sezóny ve Světlé nad Sázavou.

celý článek

9. září 2012

školení fitMami 2012

fitMami-intro Jako pasivní přihlížející, jsem se v rámci hlídání zúčastnil školení cvičitelek pro fitMami. Abych si to pořádně užil, tak jsem si kromě běhání s kočárkem během výuky  teorie, vzal taky foťák na praktickou část školení.

celý článek

14. srpen 2012

Příroda 9/2012

priroda-9-2012-introV zářijovém vydání časopisu Příroda vyšla má fotografie, z focení daňků, zaslaná do letošního ročníku fotosoutěže Příroda-Wildlife 2012

celý článek

6. srpen 2012

Blesky nad Slatiňanami

blesky-nad-slatinany-intro Dlouho jsem chtěl vyfotit nějaké ty blesky na obloze. Ale přes letošní bouřlivý začátek léta se mi nedařila kombinace vhodného počasí a foťáku po ruce. Nebo jsem neměl vhodné prostředí na focení. Ale kdo si počká, ten se dočká. A já se dočkal.

celý článek