loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

22. kvě 2014

Vystoupení fitMAMI - Žluté lázně - S kočárkem Prahou 21.5.2014

fitmami-5-2014-introV rámci akce S kočárkem Prahou v Žlutých lázních, připravila Lucka s dalšími fitMAMInkami ukázkové vystoupení a já byl povolán jako fotograf, kameraman a táta na hlídání. Takže jsme stejně jako loni vyrazili všichni společně.

Zatímco loni byla dvě vystoupení, letos proběhla tři ve dvouhodinových rozestupech, takže zkrátka výlet na celý den. Oproti loňskému chladnému počasí a dešti se letos počasí vydařilo. Svítilo sluníčko a bylo horko. Tedy toho horka bylo až moc, kdyby to příště bylo o něco méně žhavé, ani bych se nezlobil. Nově přibylo tento rok před pódiem žbrblení, takže jednak nebylo na spodek pódia z dálky moc vidět, ale hlavně nic moc pro natáčení. Naštěstí jsem jako "stájový fotograf fitMAMI" mohl fotit a natáčet přímo u pódia.

fitMAMI tým s Luckou DubnovoufitMAMI tým

Natáčení i focení jsem dělal ze 3 různých úhlů, protože hlavní bylo natočit video. Fotky nebyly tak důležité. Natáčení Nikonem 1 se skvěle osvědčilo, akorát jsem byl výrazně omezený na focení. Musím hodně pochválit, jak to měly holky secvičené, protože pro video stříh stačilo jen synchronizovat videa podle audio stopy a pak jen přepínat mezi jednotlivými 3 vystoupeními. I když se měnila svičební sestava a trochu i oblečení, na všech video záznamech vycházely stejné pozice. Prostě paráda. Staník si to taky docela užil, hlavně seděl na policejní motorce, vyzkoušel skákací hrad a v něm balil nějakou holčičku, takže o zábavu jsme měli postaráno i my rodičové.

Staník baličStaník balič

Sestřih z vystoupení fitMAMI - 21.5.2014 - S kočárkem Prahou

Vystupující FitMAMI tým

 Kromě videa jsem ještě holky potrápil skupinovým focením s trochou toho protažení.

{phocagallery view=category|categoryid=84|limitstart=0|limitcount=0}

Fotky z vystoupení

Při focení vystoupení nebyl moc čas na experimenty, takže taková fotografická klasika.

{phocagallery view=category|categoryid=83|limitstart=0|limitcount=0}

Závěrem

Kromě povedeného vystoupení, jsme si přivezli spoustu vzorků a dárečků od vystavovatelů, které jsme rovnou podrobili zatěžkávacímu testu v rozpáleném autě. Zaujalo mě kolik lidí jde na takovouhle davovou akci dobrovolně. No tedy, podle počtu tatínků je jasné, že tohle je převážně akce pro maminky a když už tam tatínka dotáhnou, tak ho tam udrží jen díky chlazenému pivu. A poslední co mě mimořádně zaujalo, byly růže v balóncích. Nedělám si legraci, fakt tam rozdávali nafukovací balónky s živou růží uvnitř. Takže jsem to i nafotil.

Růže v balónku? Waw!Růže v balónku? Tak to jsem viděl poprvé.

Vidím to jako budoucí hit sezóny v nafouknutém kondomu donesete ženě svého srdce růži a budete za galantního gentlemana co hovoří narovinu ;). Tak zase za rok v Žlutých lázních na viděnou.

Komentáře   

Ivana Hanzlíková
0 #1 Ivana Hanzlíková 2014-05-22 21:13
jednoznačně úžasné video a fotky také i komentář k růži v balónku? Stačí podat ženě a ta fakt ví hnedka o co jde. :lol: Tak zase za rok

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit