loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

22. září 2013

Z deníku otce: Bubo

bubo-introTýden pokračuje další ukázkou podzimního počasí. Takže co je nejlepší proti dešti a trudomyslnosti? Vyrážím se Staníkem ve slejváku na výzkumnou procházku do Kauflandu. Je to asi dvě zastávky autobusu, takže ideální na pěší procházku, zvlášť když je takhle mokro.

celý článek

22. září 2013

Z deníku otce: Dobrou noc

dobrou-noc-introMaminka se rozhodla naučit naše dítko, že má usínat samo v postýlce. A světe div se, ono se jí to povedlo neskutečně rychle. Položila ho do postýlky, zavřela dveře a nechala ho řvát. Ať se uřve a usne. No jo, jenže já jí neposlouchal, když mi o tom říkala.

celý článek

15. září 2013

Z deníku otce: Strašidýlko

strasidylko-introStaník se v novém bytě už docela zabydlel. To znamená, že i na větším prostoru je schopen rozházet hračky a kolíčky tak, taby byt vypadal zabordel... ehm útulně jako v dětském pokojíku.

celý článek

15. září 2013

Z deníku otce: Čutálista

cutalista-introPřestěhovaní a poskakujíc mezi krabicemi začali jsme radostný život v novém bytě. A protože se dělalo vše na poslední chvíli, nic totiž nejde podle plánu, tak nás nejprve čekalo pár drobností.

celý článek

12. září 2013

Z deníku otce: Stěhování

stehovani-introTak to přišlo, konečně po půlročním nervování, zařizování a shánění se stěhujeme do většího. Začíná tak další "oddechová" etapa, tentokrát mně vyčerpávající psychicky, zato více fyzicky.

celý článek