loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

19. srpen 2013

Z deníku otce: Krok za krokem

krok-za-krokem-introPoslední týden nebyl náročný ani tak z pohledu zlobící ratolesti, ale spíš kvůli spoustě zařizování a příprav. Konečně nám dopadl byt, takže ještě řešíme přestavbu koupelny, kuchyň, studujeme rozdíly v pračkách a sušičkách. Zkrátka nenudíme se.

celý článek

12. srpen 2013

Z deníku otce: Na kole je to samá rovina

na-kole-je-to-sama-rovina-introDalší koupání, tentokrát v písečném lomu až u Jindřichova Hradce. Proč tak daleko? Protože kamarádi básní, jak skvělá voda tam byla, když tam byli posledně a jak je poblíž hospoda s výbornou kuchyní. Takže jedeme.

celý článek

11. srpen 2013

Z deníku otce: Neopaluje to nějak moc?

neopaluje-to-nejak-moc-introDruhý den jedeme o pár vesnic dál k lomu. Voda by tam měla být čistčí a dokonce je tam maringotka s pivo a limo. Plus nějaké ty smažené "dobroty". Jakmile rozprostřeme naše ležení se spoustou dek do jediného stínu břízy uprostřed louky, jdeme otestovat vodu.

celý článek

11. srpen 2013

Z deníku otce: Dovolená v kempu

dovolena-v-kempu-introVyrážíme se rekreovat na dovolenou do kempu v Řásné. Docela jsme se těšili jak si odpočineme a zrelaxujeme se. Jedeme s bandou kamarádů, ubytování je vyřízené a zaplacené už dávno dopředu, takže jen zabalíme a hurá na cestu. No a nebo taky ne.

celý článek

3. srpen 2013

Z deníku otce: Pěna do koupele

pena-do-koupele-introV rámci denního koupání se maminka rozhodla Staníkovi to koupání zpestřit. A tak mu dala do vody, dětskou pěnu do koupele. To bylo panečku objevování, co je to za novinku.

celý článek