loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

10. duben 2014

Z deníku otce: Březen do Zoo vlezem

brezen-do-zoo-vlezem-introProtože jsme od maminčiny kamarádky Evičky dostali kartičku do Zoo s volnými vstupy, tak po první návštěvě v únoru jsme se vydali do Zoo se Staníkem ještě několikrát. Je to ideální, protože Staníka zvířata baví, tatínka taky, zvlášť pokud si vezme foťák a maminka je zase ráda, že má doma od těch svých zvířat konečně chvíli klid.

celý článek

27. únor 2014

Z deníku otce: Karneval

za-pirata-na-karneval-introV komunikačních schopnostech našeho potomka se začínají dít věci. Tak třeba tuhle maminku překvapil, když se ho ptala jestli nechce na nočník, tak místo svého obvyklého "nenene" prohlásil "teď ne" a maminka zůstala kouokat div na nočník nezapomněla.

celý článek

27. únor 2014

Z deníku otce: V Zoo

v-narozeninove-zoo-introTo jsme si takhle v neděli vyrazili se Staníkem do Zoo. Tedy aby bylo jasno, maminka zůstala doma, aby měla trochu klidu. To klidu, znamená trochu klidu na práci, jak jinak.

celý článek

21. únor 2014

Z deníku otce: Ne, nechci

ne-nechci-introPo dlouhé době jsme to naše dítko naučili, že dát najevo nechuť k dalšímu jídlu není třeba katapultováním lžičky s jídlem přes stůl na podlahu, případně zapojením talíře do této vzletné činnosti. Konečně umí hezky říct "ne" a "nechci".

celý článek

21. únor 2014

Z deníku otce: Na svatbě

na-svatbe-introLetos mi začala sezóna svatebního fotografa celkem brzo. A protože šlo o focení svatby naší kamarádky, účastnila se svatby i Lucka se Staníkem. Což byl z fotografického hlediska trošku oříšek.

celý článek