loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

24. červenec 2012

Z deníku otce: V rytmu Zumby

v-rytmu-zumby-introNávrat od babičky s dědou se vydařil prakticky přesně, jak jsme ho naplánovali. Chtěli jsme jet po ránu, nejeli jsme. Chtěli jsme se vyhnout největším vedrům, jeli jsme přes pravé poledne. Chtěli jsme nic nezapomenout, vraceli jsme se. Prostě odjezdová idylka.

celý článek

23. červenec 2012

Z deníku otce: Zpátky doma

zpatky-doma-introDnešní den byla jedna velká radost. Staníka pustili i s maminou z nemocnice, takže je mám konečně zase u sebe. Mrňous vypadá docela spokojeně a zatím ještě ani zlobit nezačal, takže takový vítací a mazlící den.

celý článek

22. červenec 2012

Z deníku otce: Nemocnice den třetí

nemocnice-den-treti-introTak se zdá, že se nám blíží konec pozorovacího pobytu. Zatím jsou výsledky v pořádku a ještě čekáme na poslední rozbor. Pokud dopade dobře, vezu si rodinku v pondělí domů. Hurá!

celý článek

21. červenec 2012

Z deníku otce: Nemocnice den druhý

nemocnice-den-druhy-introV nemocnici se přes noc nic moc nezměnilo. Teplotu měl prcek ráno lehce zvýšenou, ale zbytek dne mu naměřili jen normální a taky už není takový mrzutý. A jak se vedlo mamince při hře se zkumavkou?

celý článek

21. červenec 2012

Z deníku otce: Nemocnice

nemocnice-introKromě toho, že je celý den přešlý, a že se nám zdál už od včerejška nějaký teplejší, tak dneska večer mi přišel opravdu rozpálený. Takže pro jistotu měření teploty a máme 38. U novorozence není nač čekat, je pozdě večer, takže nakojit a na pohotovost. Ta už je uzavřená, takže musíme na dětské oddělení v nemocnici.

celý článek