loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

21. únor 2014

Z deníku otce: U Matýska

u-matyska-introByli jsme na návštěvě u Denisy a Slávka a ta se nesla v příjemném degustačním duchu. Slávek připravil výtečnou sushi večeři, takže zatímco se rodiče oblizovali, tak dítka spokojeně řádila kolem.

celý článek

25. leden 2014

Z deníku otce: Na divoko

na-divoko-introPosledních pár dní byla docela kovbojka. Maminka byla trochu víc z domu než obvykle, takže jsem musel s prckem nějak zkombinovat práci i v ty dny, kdy mám obvykle na práci klid. A navíc ten jídelní režim.

celý článek

20. leden 2014

Z deníku otce: Na vodítku

na-voditku-introTenhle týden měl Staník takové vodící období. Nejdřív jsme se stavili za babičkou v Hostivaři. Ta vzala ven kromě tety Anetky taky "trhače" Ramba, takže Staník trucující poslední dny při venkovních procházkách měl motivaci ťapkat.

celý článek

20. leden 2014

Z deníku otce: S tátou v kuchyni

s-tatou-v-kuchyni-introJsou občas chvíle, že se jako muž ocitnete v kuchyni a není to jen cestou do ledničky pro pivo. Tedy abych neupadal do tradičního klišé, já občas vařím, dokonce si troufám říct, že mi to i docela jde, ale nemůžu to dělat moc často, aby si na to maminka nezvykla.

celý článek

13. leden 2014

Z deníku otce: Zima stále nikde

canada cialis online style="text-align: justify;">zima-stale-nikde-introTak ani do půlky ledna zima stále nedorazila a to se tolik těším až půjdu s prckem na sáňky. Takže když je tedy to jarní počasí konečně jsem si koupil hadici a koště na tu hadici, abych mohl umýt terasu. Jo a třeba až začne někdy mrznout, můžeme si udělat snadno kluziště.

celý článek