loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

13. leden 2014

Z deníku otce: Koupací hry

koupaci-hry-introKdyž dostal Staník od Ježíška pod stromečkem plastový parníček, byla to ta nejrychleji odložená a nejmíň zajímavá věc, které se v dárkovém balíčku mohla objevit. Dokonce ani první koupání nezměnilo loďku v něco zajímavého, prostě další krám, kterým Staník mrskne do vody a v tu chvíli se mu přestává věnovat.

celý článek

13. leden 2014

Z deníku otce: Období vzdoru

obdobi-vzdoru-introTak nám dítko dorostlo do vzdorovacího období. Projevuje se to tak, že se vzteká, nechce dělat nic z toho co má, respektive chce vždy dělat něco opačného, nebo ještě lépe vůbec nic. Jakmile po něm ovšem nic nechcete, chce dělat nejlépe všechno.

celý článek

9. leden 2014

Z deníku otce: Novoroční marodění

novorocni-marodeni-introTo jsme si ty vánoční svátky a volno zase jednou užili. Nejdřív během dalších svátečních dnů něco vlezlo na maminku. A nebyl to tatínek! Díky čemuž strávila rodinné oslavy ve stavu, když je ti blbě, snaž se to nějak přežít. Tedy s bolením hlavy, rýmou, škrábáním krku, teplotou a prášky pro pobyt mimo postel.

celý článek

7. leden 2014

Z deníku otce: Vánoce

vanoce-introVrátili jsme se zpátky domů v předvečer štědrého dne. Poslední přípravy na vánoce finišují a stromek se bude stavět a zdobit hezky dvacátého čtvrtého u pohádek.

celý článek

6. leden 2014

Z deníku otce: Vláčky

vlacky-introČím víc se blíží vánoce, tím spíš se teploty blíží jaru. Letos byly velikonoce na sněhu, takže vánoce budou asi ve stylu zdobení stromků uprostřed čerstvě rozkvetlých luk. Abychom si trochu odpočinuli od předvánočního shonu a hodili práci za hlavu vyrazili jsme za babičkou a dědou.

celý článek