loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Když dámy tančí

kdyz-damy-tanci-introStaník si doma vymyslel několik nových her. První je přesouvání židlí v místnosti., Obvykle je všechny přesune do jednoho místa a seřadí je pěkně za sebou, jako když dělá řady z autíček.

celý článek

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Rodiče mají pré

rodice-maji-pre-introTak copak umíme nového? Už se tomu uličníkovi celkem daří dávat vyřízlá zvířátka do správných otvorů na hrací desce, zlepšuje se ve stavbě komínů a hlavně po večerech pomáhá s úklidem.

celý článek

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Při natáčení

pri-nataceni-introMaminka se chystala na natáčení trampolínkového DVD. No mohli jsme na ní počkat doma, ale mnohem lepší bylo být při tom. Takže jsme vyrazili s ní.

celý článek

9. prosinec 2013

Z deníku otce: Nočníková věž

nocnikova-vez-introPřichází první letošní pořádný sníh. Staník už bohužel spí a tak tu chumelenici nevidí, ale my s maminkou koukáme z okna, na ty sněžné víry, spoře osvětlené nočními lampami a moc si užíváme, že se na to můžeme koukat pěkně z domova od krásně rozpáleného topení.

celý článek

8. prosinec 2013

Z deníku otce: Sešívaný

sesivany-introKromě toho, že Staník pobíhá po domě s vysavačem, tak jako další zábavu má mop na prach. Hrozně rád ho tahá sem a tam. Takže jsme mu ho pěkně zkrátili, vyndali část tyče, a má z toho akorát velikost ke své výšce. Pyšně si ho před sebou tlačí a tváří se jako intergalaktický ředitel všech mopů a prachovek.

celý článek