loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

11. březen 2016

Geniální Marksová

Já jsem si tedy nejdřív říkal, že soudružka Marksová se pomátla na rozumu, když vidím jak chrlí jednu "perlu" za druhou. Jenže pak mi to došlo. Ona se nepomátla, ty její nápady jsou vlastně geniální!

celý článek

3. srpen 2015

Občané EU, konečně budeme na webu v bezpečí

na-webu-v-bezpeciPro nás podnikatele s webovými stránkami je to poslední dobou jedna radostnější zpráva za druhou, nejvíc mě totiž baví implementovat všechny ty EU nařízení místo abych se věnoval podnikání a zlepšoval kvalitu služeb, nebo přidával obsah. Samou radostí nad všemi těmi MOSS, sušenkovými zákony, zákazy agregátorů nebo dokonce plánovaním toho, že evropské vyhledávače budou muset přesně zveřejňovat své algoritmy a všechny zákaznické vazby, u nás navíc jistě brzo snadno dohledatelné přes EET jen co ho Babiš rozšíří i na mezibankovní styk, jsem pro vystrašené a zmatené uživatele dnešního nebezpečného internetu přichystal uklidňující pohled na internetový stav budoucí.

celý článek

14. březen 2014

Montér jak z Pat a Mat

vlacky-pat-a-mat-introPat a Mat v jednom, aneb jak pobavit manželku. Už asi po osmé rozebírám motorové vláčky, co jsme dostali od švagra se slovy: "asi jsou plné vlasů, nejezdí". Chci je Staníkovi opravit aby jezdili. Takže nejdřív sháním asi týden správné šroubováčky na rozebrání, šroubky mají totiž atypický trojúhelníkový tvar.

celý článek

7. říjen 2013

Vydělávejte focením - nebo taky ne

vydelavej-focenim-nebo-taky-neKdyž mi přišel před pár dny email od Jiřího Zuzánka s kterým jsem se viděl nedávno na srazu fotobankéřů s doporučením jakéhosi kurzu pro fotografy s náplní jak vydělávat focením, nezdálo se mi to. Jednak kurz který je zdarma, ale propagovaný affiliate kódem a pak opěvné řeči na "jednoho z nejlépe vydělávajích" fotografů v ČR o kterém jsem dosud neslyšel, to nejsou zrovna dobré indicie.

celý článek

1. leden 2013

Bilance roku 2012

bilance-2012-introŘíkal jsem si, že si pro sebe udělám takové shrnutí za rok 2012. Původně tak ze zvědavosti a ani nemělo být veřejné. Pro hodně lidí v našem okolí nebyl rok 2012 nic extra, spíš nepovedený a ne zrovna úspěšný. Alespoň z toho mám takový pocit. I já osobně jsem ten rok bral jako takový, za kterým je dobře konečně udělat tečku.

celý článek

Strana 1 z 2