loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

28. leden 2021

Co teď? 24 dnů cvičení je za námi!

Pokud jste odcvičili motivačních 24 dní, každý den alespoň 5 minut, říkáte si asi: "A co dál?" V první řadě se pochvalte, i já vás moc chválím! Jste úžasní! Zvládli jste první a nejnáročnější část - donutit se něco dělat, překonat sami sebe v lenosti, nechuti vytrvat a zvládli jste překonat kolečko výmluv, proč to "dneska nejde".

celý článek

3. leden 2021

Motivace ke cvičení - najdi si 5 minut denně, zhubneš a získáš lepší náladu

Jakpak jste na tom s novoročními předsevzetími, máte vůbec sílu a náladu něco začínat? Nebo vás ty opatření, zákazy a pesimistická nálada tak deptají, že nemáte na nic chuť ani sílu? V téhle době je opravdu těžké získat pro něco odhodlání a udržet pevnou vůli. Viděli jsme to i s naším Fit Adventním kalendářem a tím jak o něj upadal zájem, místo aby zástup cvičících rostl. Bylo v něm ale schováno víc než jen "pár cvičebních překvapení" ve stylu Zumby a cvičební abecedy. Byla v něm schovaný psychologický TRIK, takový malý trojský kůň, který používáme například při výuce pádů na bruslích, nebo se používá při různých rozvojových technikách a podobně. Prozradím vám o co jde. Když lidská mysl dělá nějakou činnost 22-24x opakovaně s nějakou pravidelností, vytváří si automatický návyk, kdy už nad tím dál nepřemýšlí, automaticky činnost vykonává a "chybí vám" pokud se v pravidelném intervalu nedostaví.

celý článek

11. březen 2016

Geniální Marksová

Já jsem si tedy nejdřív říkal, že soudružka Marksová se pomátla na rozumu, když vidím jak chrlí jednu "perlu" za druhou. Jenže pak mi to došlo. Ona se nepomátla, ty její nápady jsou vlastně geniální!

celý článek

3. srpen 2015

Občané EU, konečně budeme na webu v bezpečí

na-webu-v-bezpeciPro nás podnikatele s webovými stránkami je to poslední dobou jedna radostnější zpráva za druhou, nejvíc mě totiž baví implementovat všechny ty EU nařízení místo abych se věnoval podnikání a zlepšoval kvalitu služeb, nebo přidával obsah. Samou radostí nad všemi těmi MOSS, sušenkovými zákony, zákazy agregátorů nebo dokonce plánovaním toho, že evropské vyhledávače budou muset přesně zveřejňovat své algoritmy a všechny zákaznické vazby, u nás navíc jistě brzo snadno dohledatelné přes EET jen co ho Babiš rozšíří i na mezibankovní styk, jsem pro vystrašené a zmatené uživatele dnešního nebezpečného internetu přichystal uklidňující pohled na internetový stav budoucí.

celý článek

14. březen 2014

Montér jak z Pat a Mat

vlacky-pat-a-mat-introPat a Mat v jednom, aneb jak pobavit manželku. Už asi po osmé rozebírám motorové vláčky, co jsme dostali od švagra se slovy: "asi jsou plné vlasů, nejezdí". Chci je Staníkovi opravit aby jezdili. Takže nejdřív sháním asi týden správné šroubováčky na rozebrání, šroubky mají totiž atypický trojúhelníkový tvar.

celý článek

Strana 1 z 3